1812Y1K00104KSTWS2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1812Y1K00104KSTWS2
1812Y1K00104KSTWS2
型号
1812Y1K00104KSTWS2
品牌
Knowles Syfer
描述
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
数据表
1812Y1K00104KSTWS2.pdf
交付服务
1812Y1K00104KSTWS2
内容 *
    1812Y1K00104KSTWS2 规格
    SeriesStackiCap™
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.1 µF
    Part StatusObsolete
    ApplicationsAutomotive, Boardflex Sensitive
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.126" (3.20mm)
    Voltage - Rated1000V (1kV)
    Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C