1812GC122KAT1A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1812GC122KAT1A
1812GC122KAT1A
型号
1812GC122KAT1A
描述
CAP CER 1200PF 2KV X7R 1812
数据表
1812GC122KAT1A.pdf
交付服务
1812GC122KAT1A
内容 *
    1812GC122KAT1A 规格
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance1200 pF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.071" (1.80mm)
    Voltage - Rated2000V (2kV)
    Size / Dimension0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C