18127C104MAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
18127C104MAT2A
18127C104MAT2A
型号
18127C104MAT2A
描述
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
数据表
18127C104MAT2A.pdf
交付服务
18127C104MAT2A
内容 *
    18127C104MAT2A 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.1 µF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.090" (2.29mm)
    Voltage - Rated500V
    Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C