18122C823KAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
18122C823KAT2A
18122C823KAT2A
型号
18122C823KAT2A
描述
CAP CER 0.082UF 200V X7R 1812
数据表
18122C823KAT2A.pdf
交付服务
18122C823KAT2A
内容 *
    18122C823KAT2A 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.082 µF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.040" (1.02mm)
    Voltage - Rated200V
    Size / Dimension0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C