18121A103FAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
18121A103FAT2A
18121A103FAT2A
型号
18121A103FAT2A
描述
CAP CER 10000PF 100V NP0 1812
数据表
18121A103FAT2A.pdf
交付服务
18121A103FAT2A
内容 *
    18121A103FAT2A 规格
    Features-
    Tolerance±1%
    Lead Style-
    Capacitance10000 pF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.040" (1.02mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C