1808HC101MAT1A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1808HC101MAT1A
1808HC101MAT1A
型号
1808HC101MAT1A
描述
CAP CER 100PF 3KV X7R 1808
数据表
1808HC101MAT1A.pdf
交付服务
1808HC101MAT1A
内容 *
    1808HC101MAT1A 规格
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance100 pF
    Package / Case1808 (4520 Metric)
    Thickness (Max)0.087" (2.20mm)
    Voltage - Rated3000V (3kV)
    Size / Dimension0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C