1210DC155MAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1210DC155MAT2A
1210DC155MAT2A
型号
1210DC155MAT2A
描述
CAP CER 1.5UF 35V X7R 1210
数据表
1210DC155MAT2A.pdf
交付服务
1210DC155MAT2A
内容 *
    1210DC155MAT2A 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance1.5 µF
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.110" (2.79mm)
    Voltage - Rated35V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C