12106C226MAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12106C226MAT2A
12106C226MAT2A
型号
12106C226MAT2A
描述
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1210
数据表
12106C226MAT2A.pdf
交付服务
12106C226MAT2A
内容 *
    12106C226MAT2A 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance22 µF
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.110" (2.79mm)
    Voltage - Rated6.3V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C