12105E154MAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12105E154MAT2A
12105E154MAT2A
型号
12105E154MAT2A
描述
CAP CER 0.15UF 50V Z5U 1210
数据表
12105E154MAT2A.pdf
交付服务
12105E154MAT2A
内容 *
    12105E154MAT2A 规格
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.15 µF
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature10°C ~ 85°C