12105C474MAZ2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12105C474MAZ2A
12105C474MAZ2A
型号
12105C474MAZ2A
描述
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
数据表
12105C474MAZ2A.pdf
交付服务
12105C474MAZ2A
内容 *
    12105C474MAZ2A 规格
    SeriesFLEXITERM®
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.47 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsBoardflex Sensitive
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.050" (1.27mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C