12105A241JAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12105A241JAT2A
12105A241JAT2A
型号
12105A241JAT2A
描述
CAP CER 240PF 50V NP0 1210
数据表
12105A241JAT2A.pdf
交付服务
12105A241JAT2A
内容 *
    12105A241JAT2A 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance240 pF
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C