12103C335JAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12103C335JAT2A
12103C335JAT2A
型号
12103C335JAT2A
品牌
KYOCERA AVX
描述
CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210
数据表
12103C335JAT2A.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
12103C335JAT2A
内容 *
    12103C335JAT2A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance3.3 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Failure Rate-
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.110" (2.79mm)
    Voltage - Rated25V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C