1206Y2K00222KST
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1206Y2K00222KST
1206Y2K00222KST
型号
1206Y2K00222KST
品牌
Knowles Syfer
描述
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1206
数据表
1206Y2K00222KST.pdf
交付服务
1206Y2K00222KST
内容 *
    1206Y2K00222KST 规格
    SeriesFlexiCap™
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance2200 pF
    Part StatusObsolete
    ApplicationsAutomotive, Boardflex Sensitive
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.063" (1.60mm)
    Voltage - Rated2000V (2kV)
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C