1206Y0500563MXRE03
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1206Y0500563MXRE03
1206Y0500563MXRE03
型号
1206Y0500563MXRE03
描述
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
数据表
1206Y0500563MXRE03.pdf
交付服务
1206Y0500563MXRE03
内容 *
    1206Y0500563MXRE03 规格
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.056 µF
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C