12065C471MAZ2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12065C471MAZ2A
12065C471MAZ2A
型号
12065C471MAZ2A
描述
CAP CER 470PF 50V X7R 1206
数据表
12065C471MAZ2A.pdf
交付服务
12065C471MAZ2A
内容 *
    12065C471MAZ2A 规格
    SeriesFLEXITERM®
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance470 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsBoardflex Sensitive
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C