12063F104KAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12063F104KAT2A
12063F104KAT2A
型号
12063F104KAT2A
描述
CAP CER 0.1UF 25V X8R 1206
数据表
12063F104KAT2A.pdf
交付服务
12063F104KAT2A
内容 *
    12063F104KAT2A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesHigh Temperature
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.1 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated25V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C