12061A102GA12A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
12061A102GA12A
12061A102GA12A
型号
12061A102GA12A
描述
CAP CER 1000PF 100V NP0 1206
数据表
12061A102GA12A.pdf
交付服务
12061A102GA12A
内容 *
    12061A102GA12A 规格
    Features-
    Tolerance±2%
    Lead Style-
    Capacitance1000 pF
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C