0805VA220KAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
0805VA220KAT2A
0805VA220KAT2A
型号
0805VA220KAT2A
描述
CAP CER 22PF 250V NP0 0805
数据表
0805VA220KAT2A.pdf
交付服务
0805VA220KAT2A
内容 *
    0805VA220KAT2A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance22 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated250V
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C