0805J1000120MCTE03
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
0805J1000120MCTE03
0805J1000120MCTE03
型号
0805J1000120MCTE03
描述
CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0805
数据表
0805J1000120MCTE03.pdf
交付服务
0805J1000120MCTE03
内容 *
    0805J1000120MCTE03 规格
    FeaturesLow ESL (X2Y)
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance12 pF
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Thickness (Max)0.045" (1.15mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C