08055E334MAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
08055E334MAT2A
08055E334MAT2A
型号
08055E334MAT2A
描述
CAP CER 0.33UF 50V Z5U 0805
数据表
08055E334MAT2A.pdf
交付服务
08055E334MAT2A
内容 *
    08055E334MAT2A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.33 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature10°C ~ 85°C