0612ZC684KAT2V
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
0612ZC684KAT2V
0612ZC684KAT2V
型号
0612ZC684KAT2V
描述
CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612
数据表
0612ZC684KAT2V.pdf
交付服务
0612ZC684KAT2V
内容 *
    0612ZC684KAT2V 规格
    FeaturesLow ESL (Reverse Geometry)
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.68 µF
    Package / Case0612 (1632 Metric)
    Thickness (Max)0.037" (0.94mm)
    Voltage - Rated10V
    Size / Dimension0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C