0603B104J100CT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
0603B104J100CT
0603B104J100CT
型号
0603B104J100CT
品牌
Walsin Technology Corporation
描述
MLCC 0.1UF 10V X7R 0603
数据表
0603B104J100CT.pdf
交付服务
0603B104J100CT
内容 *
    0603B104J100CT 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance0.1 µF
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Thickness (Max)0.034" (0.87mm)
    Voltage - Rated10V
    Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C