04023A750FAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
04023A750FAT2A
04023A750FAT2A
型号
04023A750FAT2A
描述
CAP CER 75PF 25V NP0 0402
数据表
04023A750FAT2A.pdf
交付服务
04023A750FAT2A
内容 *
    04023A750FAT2A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Lead Style-
    Capacitance75 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Package / Case0402 (1005 Metric)
    Thickness (Max)0.022" (0.56mm)
    Voltage - Rated25V
    Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C