JCC31HEYN
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 卡边缘连接器-边缘板连接器
JCC31HEYN
JCC31HEYN
型号
JCC31HEYN
描述
CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
数据表
JCC31HEYN.pdf
交付服务
JCC31HEYN
内容 *
    JCC31HEYN 规格
    Color-
    Pitch0.100" (2.54mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Card Thickness0.062" (1.57mm)
    Contact FinishGold
    Flange Feature-
    Number of Rows1
    Contact MaterialBeryllium Copper
    Number of Positions31
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C