GCB50DHNN
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 卡边缘连接器-边缘板连接器
GCB50DHNN
GCB50DHNN
型号
GCB50DHNN
品牌
Sullins Connector Solutions
描述
CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
数据表
GCB50DHNN.pdf
分类
卡边缘连接器-边缘板连接器
交付服务
GCB50DHNN
内容 *
    GCB50DHNN 规格
    Series
    RoHSRoHS
    ColorBlack
    Pitch0.050" (1.27mm)
    GenderFemale
    Features-
    Read OutDual
    Card TypeNon Specified - Dual Edge
    Part StatusActive
    TerminationSolder
    Contact TypeHairpin Bellows
    Mounting TypeThrough Hole
    Card Thickness0.062" (1.57mm)
    Contact FinishGold
    Flange Feature-
    Number of Rows2
    Contact MaterialPhosphor Bronze
    Number of Positions100
    Operating Temperature-65°C ~ 125°C