SLPX223M010E1P3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
SLPX223M010E1P3
SLPX223M010E1P3
型号
SLPX223M010E1P3
品牌
描述
CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
数据表
SLPX223M010E1P3.pdf
交付服务
SLPX223M010E1P3
内容 *
    SLPX223M010E1P3 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance22000 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated10 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension1.181" Dia (30.00mm)
    Height - Seated (Max)0.984" (25.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency3.53 A @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency4.41 A @ 20 kHz
    ESR (Equivalent Series Resistance)33mOhm @ 120Hz