SK332M025ST
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
SK332M025ST
SK332M025ST
型号
SK332M025ST
品牌
描述
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
数据表
SK332M025ST.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
SK332M025ST
内容 *
    SK332M025ST 规格
    SeriesSK
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance3300 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    Polarization-
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated25 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension0.630" Dia (16.00mm)
    Height - Seated (Max)1.339" (34.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency-
    Ripple Current @ High Frequency-
    ESR (Equivalent Series Resistance)100mOhm