MVY10VC681MJ10TP
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
MVY10VC681MJ10TP
MVY10VC681MJ10TP
型号
MVY10VC681MJ10TP
品牌
United Chemi-Con
描述
CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD
数据表
MVY10VC681MJ10TP.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
MVY10VC681MJ10TP
内容 *
    MVY10VC681MJ10TP 规格
    SeriesMVY
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance150 mOhms
    Tolerance±20%
    Capacitance680 µF
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing-
    PolarizationPolar
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseRadial, Can - SMD
    Voltage - Rated10 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.394" Dia (10.00mm)
    Height - Seated (Max)0.394" (10.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
    Ripple Current @ Low Frequency-
    Ripple Current @ High Frequency670 mA @ 100 kHz