MAL216352681E3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
MAL216352681E3
MAL216352681E3
型号
MAL216352681E3
描述
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
数据表
MAL216352681E3.pdf
交付服务
MAL216352681E3
内容 *
    MAL216352681E3 规格
    Series163 PLL-PW
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance185 mOhms
    Tolerance±20%
    Capacitance680 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing-
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In - 4 Lead
    Voltage - Rated200 V
    Lifetime @ Temp#5000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension1.378" Dia (35.00mm)
    Height - Seated (Max)2.165" (55.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency2.09 A @ 100 Hz
    Ripple Current @ High Frequency-
    ESR (Equivalent Series Resistance)237mOhm @ 100Hz