MAL205679332E3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
MAL205679332E3
MAL205679332E3
型号
MAL205679332E3
描述
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
数据表
MAL205679332E3.pdf
交付服务
MAL205679332E3
内容 *
    MAL205679332E3 规格
    Series056 PSM-SI
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance95 mOhms
    Tolerance±20%
    Capacitance3300 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsAudio
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In - 3 Lead
    Voltage - Rated100 V
    Lifetime @ Temp#12000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension1.378" Dia (35.00mm)
    Height - Seated (Max)1.654" (42.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency2.84 A @ 100 Hz
    Ripple Current @ High Frequency-
    ESR (Equivalent Series Resistance)100mOhm @ 100Hz