B43858C9336M000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
B43858C9336M000
B43858C9336M000
型号
B43858C9336M000
品牌
描述
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
数据表
B43858C9336M000.pdf
交付服务
B43858C9336M000
内容 *
    B43858C9336M000 规格
    SeriesB43858
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance33 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated400 V
    Lifetime @ Temp#5000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.630" Dia (16.00mm)
    Height - Seated (Max)1.063" (27.00mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency-
    Ripple Current @ High Frequency720 mA @ 100 kHz