B43693A2226Q001
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
B43693A2226Q001
B43693A2226Q001
型号
B43693A2226Q001
品牌
描述
CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
数据表
B43693A2226Q001.pdf
交付服务
B43693A2226Q001
内容 *
    B43693A2226Q001 规格
    Ratings-
    Impedance510 mOhms
    Tolerance-10%, +30%
    Capacitance22 µF
    Part StatusActive
    Package / CaseAxial, Can
    Voltage - Rated250 V
    Lifetime @ Temp#2500 Hrs @ 125°C
    Size / Dimension0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency-
    Ripple Current @ High Frequency2.27 A @ 10 kHz
    ESR (Equivalent Series Resistance)2.3Ohm @ 100Hz