B41895B6687M000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
B41895B6687M000
B41895B6687M000
型号
B41895B6687M000
品牌
描述
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
数据表
B41895B6687M000.pdf
交付服务
B41895B6687M000
内容 *
    B41895B6687M000 规格
    RatingsAEC-Q200
    Impedance34 mOhms
    Tolerance±20%
    Capacitance680 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsAutomotive
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated50 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 125°C
    Size / Dimension0.630" Dia (16.00mm)
    Height - Seated (Max)0.866" (22.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency-
    Ripple Current @ High Frequency2.28 A @ 100 kHz
    ESR (Equivalent Series Resistance)37mOhm @ 10kHz