B41231C5129M000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
B41231C5129M000
B41231C5129M000
型号
B41231C5129M000
品牌
描述
CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
数据表
B41231C5129M000.pdf
交付服务
B41231C5129M000
内容 *
    B41231C5129M000 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance12000 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated25 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension1.181" Dia (30.00mm)
    Height - Seated (Max)1.063" (27.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency3.99 A @ 120 Hz