AFK687M10F24VT-F
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
AFK687M10F24VT-F
AFK687M10F24VT-F
型号
AFK687M10F24VT-F
品牌
描述
CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD
数据表
AFK687M10F24VT-F.pdf
交付服务
AFK687M10F24VT-F
内容 *
    AFK687M10F24VT-F 规格
    RatingsAEC-Q200
    Impedance160 mOhms
    Tolerance±20%
    Capacitance680 µF
    Package / CaseRadial, Can - SMD
    Voltage - Rated10 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.315" Dia (8.00mm)
    Height - Seated (Max)0.425" (10.80mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm)
    Ripple Current @ Low Frequency450 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency-
    ESR (Equivalent Series Resistance)160 mohm @ 100kHz