50USR3300M22X35
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
50USR3300M22X35
50USR3300M22X35
型号
50USR3300M22X35
品牌
描述
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
数据表
50USR3300M22X35.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
50USR3300M22X35
内容 *
    50USR3300M22X35 规格
    SeriesUSR
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance3300 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated50 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension0.866" Dia (22.00mm)
    Height - Seated (Max)1.457" (37.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C