50USC2200MEFCSN22X25
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
50USC2200MEFCSN22X25
50USC2200MEFCSN22X25
型号
50USC2200MEFCSN22X25
品牌
描述
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
数据表
50USC2200MEFCSN22X25.pdf
交付服务
50USC2200MEFCSN22X25
内容 *
    50USC2200MEFCSN22X25 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance2200 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated50 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 85°C
    Size / Dimension0.866" Dia (22.00mm)
    Height - Seated (Max)1.063" (27.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C