50THV220M12.5X13.5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
50THV220M12.5X13.5
50THV220M12.5X13.5
型号
50THV220M12.5X13.5
品牌
描述
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
数据表
50THV220M12.5X13.5.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
50THV220M12.5X13.5
内容 *
    50THV220M12.5X13.5 规格
    SeriesTHV
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance220 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsAutomotive
    Lead Spacing-
    PolarizationPolar
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseRadial, Can - SMD
    Voltage - Rated50 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 125°C
    Size / Dimension0.492" Dia (12.50mm)
    Height - Seated (Max)0.531" (13.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Surface Mount Land Size0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)