450RX3022M16X25
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
450RX3022M16X25
450RX3022M16X25
型号
450RX3022M16X25
品牌
描述
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
数据表
450RX3022M16X25.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
450RX3022M16X25
内容 *
    450RX3022M16X25 规格
    SeriesRX30
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance22 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsAutomotive
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated450 V
    Lifetime @ Temp#4000 Hrs @ 130°C
    Size / Dimension0.630" Dia (16.00mm)
    Height - Seated (Max)1.063" (27.00mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 130°C