381LX223M010H032
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
381LX223M010H032
381LX223M010H032
型号
381LX223M010H032
品牌
描述
CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
数据表
381LX223M010H032.pdf
交付服务
381LX223M010H032
内容 *
    381LX223M010H032 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance22000 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated10 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.866" Dia (22.00mm)
    Height - Seated (Max)1.457" (37.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency2.6 A @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency-
    ESR (Equivalent Series Resistance)41mOhm @ 120Hz