381LX102M100H022
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
381LX102M100H022
381LX102M100H022
型号
381LX102M100H022
品牌
描述
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
数据表
381LX102M100H022.pdf
交付服务
381LX102M100H022
内容 *
    381LX102M100H022 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance1000 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Package / CaseRadial, Can - Snap-In
    Voltage - Rated100 V
    Lifetime @ Temp#3000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.866" Dia (22.00mm)
    Height - Seated (Max)1.260" (32.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C