337CKE200M
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
337CKE200M
337CKE200M
型号
337CKE200M
品牌
描述
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
数据表
337CKE200M.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
337CKE200M
内容 *
    337CKE200M 规格
    SeriesCKE
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance330 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated200 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.709" Dia (18.00mm)
    Height - Seated (Max)1.634" (41.50mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency675 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency1.0125 A @ 100 kHz
    ESR (Equivalent Series Resistance)754mOhm @ 120Hz