226TMA450M
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
226TMA450M
226TMA450M
型号
226TMA450M
品牌
描述
CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL
数据表
226TMA450M.pdf
分类
贴片铝电解电容
交付服务
226TMA450M
内容 *
    226TMA450M 规格
    SeriesTMA
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance22 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing-
    PolarizationPolar
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseAxial, Can
    Voltage - Rated450 V
    Lifetime @ Temp#2000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.630" Dia x 1.575" L (16.00mm x 40.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-25°C ~ 105°C
    Surface Mount Land Size-
    Ripple Current @ Low Frequency130 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency260 mA @ 50 kHz
    ESR (Equivalent Series Resistance)18.839Ohm @ 120Hz