220BXC200M18X31.5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
220BXC200M18X31.5
220BXC200M18X31.5
型号
220BXC200M18X31.5
品牌
描述
CAP ALUM 200UF 20% 220V RADIAL
数据表
220BXC200M18X31.5.pdf
交付服务
220BXC200M18X31.5
内容 *
    220BXC200M18X31.5 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance200 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated220 V
    Lifetime @ Temp#12000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.709" Dia (18.00mm)
    Height - Seated (Max)1.319" (33.50mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 105°C