200YXF220MEFCGC18X35.5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 贴片铝电解电容
200YXF220MEFCGC18X35.5
200YXF220MEFCGC18X35.5
型号
200YXF220MEFCGC18X35.5
品牌
描述
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
数据表
200YXF220MEFCGC18X35.5.pdf
交付服务
200YXF220MEFCGC18X35.5
内容 *
    200YXF220MEFCGC18X35.5 规格
    Impedance-
    Tolerance±20%
    Capacitance220 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    Package / CaseRadial, Can
    Voltage - Rated200 V
    Lifetime @ Temp#10000 Hrs @ 105°C
    Size / Dimension0.709" Dia (18.00mm)
    Height - Seated (Max)1.476" (37.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C